Bohuslav Martinů - Artia - V hudbě život Čechů (1978) - poprsí zleva, noty, opis/ emblém, krajina, květiny, opis, Sign., Punc., Ag900, 38mm, 25g, pat., pošk.etue

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 850,-