Generál L.Gablenz a admirál W.Tegetthoff 1874 - dvojportrét zprava, opis / 4-řádkový nápis ve věnci, vročení, Sign., měď 40 mm, H.7289, pěkná patina, etue

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: --.-