Odznak za zranění - typ 1940 - 1.stupeň - Sign."26", BB.52, Nimmergut.3844 (611), zlacený zinek, částečně setřené zlacení, patina R!

Vyvolávací cena: 2600,- CZK - Vydraženo: 2600,-