Řád Brabantské hvězdy - typ 1914 - kříž II.třídy, BB.200, Nimmergut.854, Nesign., zlacené smaltované stříbro 54x54 mm se sponou RR!

Vyvolávací cena: 22000,- CZK - Vydraženo: --.-