Velká stříbrná medaile za statečnost, Marko.230a, VM1.5-X-d, vydání z let 1914 - 1917, Sign.Leisek, puncované Ag, dr.hr., rysky, nepůvodní stuha

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 900,-