AE životopisná medaile (1815 morav. gubernátor) 1841 - hlava zleva, opis / 19-řádk. latin. nápis ve věnci, Sign.I.Schön, 50mm, BPM.283, Don.3607, patina, téměř

Vyvolávací cena: 1900,- CZK - Vydraženo: 2200,-