Hartig - abatyše ústavu šlechtičen v Praze 1916 - portrét zleva, nápis / Pražský hrad, Karlův most a znak s nápisem, Sign., bronz 65 mm, patina, téměř

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: --.-