Nesign.- III. zemské spolk.střelby v Teplicích 1907 - poprsí zpředu, opis / střelec s puškou a praporem, 9-řádkový nápis, Punc., patin. Ag800, 38mm, 24.500g

Vyvolávací cena: 8000,- CZK - Vydraženo: 8000,-