Hujer - AE medaile na hold Vídně k cís.jubileu 1908 - Obyvatelé města zdraví císaře, opis / stoj.Vindobona, významné budovy, opis, Sign., 85mm, 198.183g, patina

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: --.-