Nesign. - klipa na návštěvu v Salzburku - červen 1901 - hlava zprava, vavříny, opis / 7-řádkový něm.nápis, zlacený bronz 25x25 mm s původ. raženým ouškem, pat.

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: --.-