Pichl - AR medaile na 50 let vlády - 2.Dec.1898 - mladé a staré poprsí zleva, opis / Austria pod zářící korunou, vročení, Sign., Nepunc., 35mm, 19.466g, hr.

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 4800,-