Neudeck - horská mléčná farma Wild k jubileu 1848/98 medailonek císaře, horský nosič, opis / horská farma, krávy, opis, Sign., bronz 43mm, 30.480g, patina, tém.

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 1100,-