Nesign. - Výstava hudby a divadla ve Vídni 1892 - poprsí zprava / výstavní hala, nápis a opis, zlacený bronz 34 mm s původním raženým ouškem, nep.vada raz.

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: --.-