Kříž - Průmyslová výstava řemesel v Praze 1876 - poprsí zprava, opis / králov.koruna, nápis ve věnci a opis, Sign., Nepunc., Ag 45mm, 29.700g, MZČ.164/8

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: 9500,-