Nesign. - 500 let unie Tyrolska s Rakouskem 29.9.1863 - hlava zleva, německý opis / 6-řádkový nápis, věnec, cín 32 mm s raženým ouškem, Haus.1616, skvr., patina

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 300,-