Tautenhayn - náhrada státu za hospodářské zásluhy, hlava zprava, latin.opis / čes.nápis ve věnci, Sign., Punc., Ag 40mm, 34.885g, ČS.1539, krásná patina, etue

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 2200,-