Nesign. - AE osmiúhelníková medaile 1786 - portréty proti sobě, opis / věnec, 4-řádkový nápis a znak, 34x34 mm, 19.011g, M.1979, pěkná patina, téměř

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2400,-