Würth - AE medaile na daňovou reformu v Sedmihr. 1765 portrét zprava, opis / alegorie, 2-řádkový nápis, Sign., bronz 59mm, 67.004g, H.2944, hr., rys., patina

Vyvolávací cena: 2400,- CZK - Vydraženo: --.-