Nesign.(Abondio) - litá medaile na říšský sněm 1599 - poprsí zprava, opis/ císařský znak, kolem znaky šesti kurfiřtů, opis, zlacené Ag 30mm, 7.276g, jako M.666

Vyvolávací cena: 2800,- CZK - Vydraženo: 3600,-