AE 37 mm, Zeus Amon zprava / orel sedící na blesku, pod křídlem roh hojnosti, opis, monogr. "E", SG.7843, Noe.157-158, 40.298g, vada mater., nep.nedor., patina

Vyvolávací cena: 950,- CZK - Vydraženo: --.-