Svazarm - odznak Výtečný střelec ZUŠ, Nesign., zlacený smaltov. bronz 15x25 mm se zavír. špendlíkem, pobobný jako Krubl.tab.19

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: --.-