Zeměděl.rada pro Království české - Za zásluhy b.l. - český lev, dvojitý česko-německý opis / česko-německý nápis ve věnci, Sign., bronz 42 mm, skvrna, patina

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: 170,-