Dušek - Ing.Arch.V.Korbel - na 70.narozeniny 1984 - poprsí zleva, opis / velká "70", vavřín, třířádkový nápis a opis, Sign., zlacený bronz 50 mm, BK.5 R!

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 100,-