RMIG (Royal Masonic Institution for Girls) 1954 - Steward, Sign.Toye & Co.-London, zlacený smaltovaný bronz 35x53 mm , řetízek s ráhnem, mírně poškoz.smalt

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-