Ober Lungwitz, Ursprung, Hermsdorf (v Sasku) 1926 - 30.5., Nesign., částečně smaltovaný zlacený kříž 40x40 mm se závěsem a stuhou

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 500,-