Baden 1883 - III. dolnorakouské spolkové střelby, sedící Austria se znakem a terčem / znak ve věnci, opis, Sign. Leisek, Punc., Ag 33mm, 17.465g, patina

Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: 4800,-