St.Gallen - medaile 1566 - dva andělé, 4-řádk.nápis / koruna, tři znaky, iniciála "G", opis, Nesign., zlacené lité stříbro 42mm, 17.059g, stopa po oušku

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 2600,-