Mezinárodní rok dětí 1979 - sedm dětí tančí v kruhu / 4-řádkový nápis v květinovém věnci, Nesign., Ag1000, 40mm, 24.856g, nep.rysky, patina, téměř

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: --.-