Otto von Bismarck - 80 let naroz. 1.4.1895 - poprsí v klobouku zprava / stojící Germania, opis, Nesign., Nepunc., Ag 38mm, 28.146g, hr., vlas.rysky

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1000,-