Droz a Andrieu - medaile na udělení králov.korun 1806 - poprsí zprava, opis / několik korun na stole, orli, písmo, Sign., litý cín 40mm, jako Zeitz.69, patina

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 600,-