Liege 1905 - Světová výstava - tři postavy, opis a nápis / sedící Fáma s trubkou a měst.znakem, opis, Sign.BD, bronz 70 mm, skvrny, patina

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 240,-