Španiel - avers úmrtní medaile 1946 (Ag 60 mm) - poprsí zleva, vavřínová ratolest, opis, Sign., Nepunc., 73.791g, Fl.neuvádí, Nov1.neuvádí, pat. RR!

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1900,-