Medaile Společnosti pro Všeobecnou výstavu - pražské budovy, vročení/ Průmysl. palác, emblém, opis, Sign. JCS, Punc., zlac.Ag, 32.256g, etue, certifikát č.93

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 400,-