Vitanovský - 100 let kutnohorského dvouzlatníku 1987 - replika reversu mince / havíř s kladivem a kahanem, opisy, Sign., Punc., Ag900, 36mm, 25.795g, FM.7

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 700,-