Zeman - obnovení budovy mincovny 1998 - biskup Karel Liechtenstein, raziči, písmo / budova, znak, písmo, Sign., Ag999, 50mm, 50.389g, FM.11A, patina, etue

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 1100,-