Neoficiál.pam.medaile 1906 - na 100. výročí založení Würtemberského 4.(122.) pěšího pluku, Nesign., zlacený bronz 28 mm s původním ouškem a záv. kruhem

Vyvolávací cena: 700,- CZK - Vydraženo: --.-