Kazda - AR pamětní medaile 2001 - poprsí zprava, opis / korunovaný znak, opis, Sign., Nepunc. (Ag900), 25mm, 7.328g, pěkná patina

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 2200,-