Kolářský - ČNS Cheb - tolar. medaile 1999 - Albrecht z Valdštejna mírně zprava, opis / znak, trojitý opis, Sign., Punc., patinované Ag925, 42mm, 29.616g

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 3200,-