Kolářský - ČNS Cheb - půltolar.klipa 1989 - Albrecht z Valdštejna mírně zprava, opis / korunov.znak, opis, Sign., Punc., Ag900, 30x30 mm, 12.694g, FM.15, patina

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 2200,-