Lange - AR portrétní medaile 1846 - poprsí zprava, opis / korun. znak s dvěma gryfy, opisy, Sign., 50mm, 61.314g, Don.3302(Bro), M.2769(Bro), dr.hr., patina

Vyvolávací cena: 20000,- CZK - Vydraženo: 28000,-