Jauner - AR medailka na stříbrnou svatbu 10.1.1903 - dvojportrét zprava, opis / dva znaky pod korunou na plášti, opis, Sign., Punc., 29mm, 10.623g, původ.etue

Vyvolávací cena: 1400,- CZK - Vydraženo: 1400,-