Neuberger a Prinz - 100.výročí obrany Tyrol 1909 - poprsí Františka II. a Fr.Josefa zprava, opis / znak a opis, Sign., Punc., Ag 45mm, 39.969g, nep.rysky

Vyvolávací cena: 2400,- CZK - Vydraženo: --.-