Nesign. - AR medaile na návštěvu v Berlíně 1900 - dvojportrét zprava, opis/ dva znaky, 5-řádkový nápis, Punc., Ag990, 35mm, 18.915g, nep.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 3000,-