Christlbauer - hospodář. a lesnická výstava 1890 ve Vídni, poprsí zprava, německý opis / 6-řádkový nápis a opis, Sign., bronz 42 mm, pěkná patina, téměř

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 1100,-