Jeton na vítězství v bitvě u Lipska 18.-19.X.1813 - poprsí dvou císařů proti sobě, opis / bitevní scéna, město, opis, Sign.Steiner, mosaz 33mm, M.2382, patina

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 1100,-