AE 30mm, Rv: Hlava Tyché doprava, nahoře pes, monogr. "D-E-S-C", hvězda, jako SGI.3959, McA.977, 16.655g, vada mat., mírně kor., patina, pěkný podl. lístek

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 300,-