Španiel - čtyřdukátová medaile na 10 let ČSR 1928 - sv.Prokop orá s čertem, havíř / český lev, sv.Václav s rytíři, Sign., Punc., Au 986, 28mm, 13.961g, patina

Vyvolávací cena: 14000,- CZK - Vydraženo: 19000,-