Pichl 1895 - Jan Amos Komenský zprava, opis a nápis / královská koruna, Průmyslový palác, opis, Sign., cín 30 mm, původní ouško odstraněno, hrany, škr., patina

Vyvolávací cena: 20,- CZK - Vydraženo: 20,-