Tannwald (Tanvald) 1911 - 25 let trvání spolku 2.7., Nesign., mosaz 28 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.49, pěkná patina, téměř

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 550,-