Praha Vršovice 1895 - 20 let trvání spolku veteránů 23.6., Nesign., cín 33 mm, původní ouško odstraněno, Indra.str.51, hrany, patina

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: 80,-